A A A A
A A A A
Szerző Téma: 2010. november 28. - Engedj be! (r.: Tomas Alfredson )  (Megtekintve 2997 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető oldfan

• forgatókönyvíró
  • mondja a magáét
  • Köszönetek
  • -Adott: 300
  • -Kapott: 642
  • Nem: Férfi
Re:2010. november 28. - Engedj be! (r.: Tomas Alfredson )
« Válasz #15 Dátum: November 25, 2010, 14:44 »
   " Eli pedofil barátján jókat lehet mosolyogni, ahogy vonszolja az embert a parkban, és megcsapolja." Ha embert ölnek, az mosolyogtató???  Hmmm...

Ne általánosítsunk már... Nem, a halál nem vidám dolog, de ahogy a film ábrázolja a csetlő-botló karaktert, az inkább vicces, mint valósághű."

Nem általánosítottam. Legfeljebb a humorérzékem hagyott cserben. Én csak egy ronda gyilkosságot láttam, a chaplini csetlés-botlás valahogy nem jött át.
"Hát.... elég nagy baj lenne, ha a nézők írnák elő az alkotónak, hogy minek feleljen meg a filmje."
Hát, az tényleg baj volna. De kétlem hogy skatulyázni akarnék. Viszont egy vámpíros mozival szemben vannak bizonyos elvárásaim, amit nem kaptam meg, és zavart. Sajnos az idő múlása észrevehetően konzervatívvá tett  az utóbbi 300 évben.... ;)

"Csak annyi van, hogy eltérő frekvenciákon fogjuk a filmeket ." Javul a helyzet, most álltam át kábel TV-re!  ;)
« Utoljára szerkesztve: November 25, 2010, 16:01 írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer