A A A A
A A A A
Szerző Téma: Filmklub Kávézó  (Megtekintve 11514 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető oldfan

• forgatókönyvíró
  • mondja a magáét
  • Köszönetek
  • -Adott: 285
  • -Kapott: 642
  • Nem: Férfi
Re:Filmklub Kávézó
« Válasz #45 Dátum: Június 09, 2011, 19:17 »
Hosszabb nem volt?  :-\  Jön a nyár, jön - valahol -  jön a jó idő. Hiszen többek közt ezek  miatt fogyatkoztunk...
Eleve 2 filmet szokás jelölni. Ha bátorkodom kérhetni, másodiknak valami kevésbé periférikus témát válassz. Mert  különben még az előzőeknél is kevesebben fognak beszállni.
« Utoljára szerkesztve: Június 09, 2011, 20:21 írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

Nem elérhető alchemykeith

• vip
  • Köszönetek
  • -Adott: 161
  • -Kapott: 37
  • Nem: Nő
    • Kinga
« Válasz #46 Dátum: Június 09, 2011, 19:20 »
Oké, akkor tovább töröm a fejem. (Azért nem javallottam kettőt, mert ez 7 órás...)

Nem elérhető simamura

• Globális Moderátor
  • mondja a magáét
  • Köszönetek
  • -Adott: 1154
  • -Kapott: 3730
« Válasz #47 Dátum: Június 09, 2011, 19:21 »
Nem baj, azért én majd belenézek. De talán oldfannak igaza van.
Bármely filmet újratöltöm kérésre, amit én tettem fel vagy amit már korábban is újratettem. Újratöltés kérést pü-ben jelezzétek!

• vip
  • Köszönetek
    • Kinga
« Válasz #48 Dátum: Június 09, 2011, 19:27 »
1. Így, ahogy vagytok (Makk Károly)

http://kilencesterv.com/index.php?topic=6957.0

2.  Apacsok (Török Ferenc)

http://kilencesterv.com/index.php?topic=10465.0

Nem elérhető rettentó

• forgatókönyvíró
  • mondja a magáét
  • Köszönetek
  • -Adott: 3037
  • -Kapott: 2133
« Válasz #49 Dátum: Június 10, 2011, 07:54 »
oldfan: a hosszúság miatt jogos a bírálat, de nem kéne olyan alapon bírálnunk, hogy "Miért ez? Ez biztos nem lesz jó..." Én élvezem, hogy minden jöhet, főleg olyan filmek, amiket magunktól eszünkbe sem jutna megnézni.

alchemykeith: azért Zsocának is küldd el. És kellenének határidők is, mert nekem nem világos, hogy ez melyik hónapra szól  :D
« Utoljára szerkesztve: Június 10, 2011, 07:56 írta rettentó »
Az újratöltéseket üzenetben kérjétek tőlem. Köszi!

Nem elérhető simamura

• Globális Moderátor
  • mondja a magáét
  • Köszönetek
  • -Adott: 1154
  • -Kapott: 3730
« Válasz #50 Dátum: Június 10, 2011, 13:25 »
Én most a Szamurájlázadáson fellelkesültem, úgyhogy bármit hajlandó vagyok megnézni, ami nem a darkside kategóriába tartozik.
Bármely filmet újratöltöm kérésre, amit én tettem fel vagy amit már korábban is újratettem. Újratöltés kérést pü-ben jelezzétek!

• vip
  • Köszönetek
    • Kinga
« Válasz #51 Dátum: Június 10, 2011, 14:55 »
rettentő: elküldtem.

Egyébként ez a hosszúság sztem nem lett volna akkora probléma a Cremaster Cycle-nál, mert 5 teljesen küönálló darab, és csak az egyik kb. 2.5-3 órás, a többi olyan 45 perc-1 órás, úgyhogy egyenként végig lehetett volna nézni. De mindegy, nem fontos, én nagyon szeretem Matthew Barney oeuvre-jét, vegyük a javaslatot stornonak, egyéni marhaságomnak.

Ha a második javaslat sem tetszik, szóljatok, és esmételten tovább gondolkozom. Végülis annak semmi értelme, hogy olyan filmek legyenek, amik eleve a "jesszumpepi" reakciót váltják ki.
« Utoljára szerkesztve: Június 10, 2011, 14:56 írta alchemykeith »

Nem elérhető oldfan

• forgatókönyvíró
  • mondja a magáét
  • Köszönetek
  • -Adott: 285
  • -Kapott: 642
« Válasz #52 Dátum: Június 10, 2011, 15:35 »
oldfan: ...nem kéne olyan alapon bírálnunk, hogy "Miért ez? Ez biztos nem lesz jó..." Én élvezem, hogy minden jöhet, főleg olyan filmek, amiket magunktól eszünkbe sem jutna megnézni.

Nem kéne bírálnunk a másik "bírálatát", ha az nem az.... :D
Én ugyanis olyat nem írtam. Hogy nem lesz jó a választás, meg végképp nem. Az időtartam már előkerült egyszer, az Ofelasnál. Hmm, ki is írta?  ;)
A munka, meg a beköszöntő nyár "veszedelmes vetélytársak" a filmnézés ügyben. Viszont a periférikus jelző abban az esetben megállja a helyét. "Lásd: ...Barney nem igazán a filmművészet körébe tartozónak ítélte a sorozatot..."
Miután a bővülést szeretnénk elérni, mindössze ezért bátorkodtam javasolni a fentieket Alchemykeith részére. Miután nála a labda, úgyis ő dönt.
« Utoljára szerkesztve: Június 10, 2011, 17:07 írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

• vip
  • Köszönetek
    • Kinga
« Válasz #53 Dátum: Június 15, 2011, 22:19 »
Sziasztok,

Zsoca foltette a ket filmet, amire en gondoltam. Oldfan szerint en valamit elfelejtettem csinalni es "megy az ido". Ne haragudjatok, nincs tobb idom - ha valaki akar, valaszthat masik filmeket es tovabb viheti az Online Filmklubot a "szabalyok szerint".

Igyekszem nezni azokat a filmeket, amelyeket javallatok, sajnalom, hogy nem tudtam segiteni.

Udv,

K

Nem elérhető mitbrille

• statiszta
  • mondja a magáét
  • *
  • Köszönetek
  • -Adott: 996
  • -Kapott: 7238
« Válasz #54 Dátum: Június 15, 2011, 22:22 »
Jó lesz ez így, nem? Megpróbálok részt venni benne, először. Ha valamit rosszul csinálok majd jeleztek.
Apacsokat már meg is néztem jó egy hónapja.
Így, ahogy vagytok, hát nem az én filmem lesz így elsőre, de belevágok, s nyilatkozom mindkettőről.

Köszönöm, hogy van aki figyel, s mindig jönnek új filmek a Kávézóba!

Sziasztok!
Nem all modomban ujratolteni filmeket!

• vip
  • Köszönetek
    • Kinga
« Válasz #55 Dátum: Június 15, 2011, 22:45 »
Jó lesz ez így, nem? Megpróbálok részt venni benne, először. Ha valamit rosszul csinálok majd jeleztek.
Apacsokat már meg is néztem jó egy hónapja.
Így, ahogy vagytok, hát nem az én filmem lesz így elsőre, de belevágok, s nyilatkozom mindkettőről.

Köszönöm, hogy van aki figyel, s mindig jönnek új filmek a Kávézóba!

Sziasztok!

Szia,

igen, azert valasztottam mindkettot, mert viszonylag ujak, es nekem szinte lehetetlen uj magyar filmekhez hozzajutnom a P9-en kivul - nem is tudjatok, milyen halas vagyok, meg ha nincs is sok idom jonni (a fene egye meg).

Majd jelezzetek, hogy koser-e a valasztas vagy sem, ha nem, akkor passz, lehet, hogy vknek van jobb otlete, es en szivesen nezem majd azokat is. Sorra folfedezek olyan filmeket, amelyeket egyebkent nem neztem volna meg, mint pl. a Szamuraj Rebellion-t, es hat igazan sokat veszitettem volna, ha kihagyom...

Formalista, mint ami en vagyok, van is egy csomo otletem, mirol irhatnek a filmmel kapcs, most mar csak 48 ora kellene egy napban. :D

Nem elérhető rettentó

• forgatókönyvíró
  • mondja a magáét
  • Köszönetek
  • -Adott: 3037
  • -Kapott: 2133
« Válasz #56 Dátum: Június 16, 2011, 14:17 »
Végre magyar filmek, (amiket még nem láttunk 30 ezerszer!)  : ccl
Az újratöltéseket üzenetben kérjétek tőlem. Köszi!