A A A A
A A A A
Szerző Téma: Hippi szubkultúra  (Megtekintve 7366 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető monty55

• anyagbeszerző
  • mondja a magáét
  • Köszönetek
  • -Adott: 1934
  • -Kapott: 4361
Re:Hippi szubkultúra
« Válasz #15 Dátum: Június 14, 2012, 12:31 »
Idézet
friss feltöltés a youtubeon;
Halálfejesek - Latinovits szinkronhanggal!

A halálfejesek szerintem is egy katasztrófa. Önmagában is, hát még Latinovits-al. Nem tudom elképzelni, mi vitte rá Latinovits-ot erre a dologra. Talán a pénz? Nekem már az sem tetszett - másnak, lehet igen - amikor az Utolsó szolgálatban Nicholson hangja volt. Mindkettő színésznek a saját hangja a legjobb. Ráadásul Latinovits nem tudott szépen, csak  zártan, fojtottan beszélni.
"Újratöltést nem mindig tudok garantálni. Magánüzenetben kérdezzetek a feltöltéseimről."

Nem elérhető mitbrille

• statiszta
  • mondja a magáét
  • *
  • Köszönetek
  • -Adott: 996
  • -Kapott: 7238
  • Nem: Férfi
« Válasz #16 Dátum: Június 14, 2012, 15:25 »
A Halálfejeseknek semmi köze sincs a hippi kultúrát, érzést bemutató filmekhez.

Ebben az esetben nyugodtan lehet módosítani, tökéletesíteni a listát. Nem szentírás ez, csak a wikipédiáról hoztam át.
Nem all modomban ujratolteni filmeket!

Nem elérhető Darkcomet

• aranypolgár
  • mondja a magáét
  • Köszönetek
  • -Adott: 2154
  • -Kapott: 1232
  • Nem: Férfi
« Válasz #17 Dátum: Június 14, 2012, 17:48 »

Ebben az esetben nyugodtan lehet módosítani, tökéletesíteni a listát. Nem szentírás ez, csak a wikipédiáról hoztam át.

Ehhez én annyira nem értek, mivel ebben az időben még spárgán toltam a falovacskát. :-D Pláne, hogy én punkon szocializálódtam, nagyon nem tudok beleszólni ebbe a témába, csak meghökkentem, hogy ennek az agresszív és primitív filmnek mi köze van a hippi kultúrához. Amúgy meg a wikipediát én speciel erős fenntartásokkal szoktam használni.

Nem elérhető @ߤ$Ł

• hiperaktív
  • Köszönetek
  • -Adott: 720
  • -Kapott: 365
« Válasz #18 Dátum: Június 14, 2012, 18:09 »

Ehhez én annyira nem értek, mivel ebben az időben még spárgán toltam a falovacskát. :-D Pláne, hogy én punkon szocializálódtam, nagyon nem tudok beleszólni ebbe a témába, csak meghökkentem, hogy ennek az agresszív és primitív filmnek mi köze van a hippi kultúrához. Amúgy meg a wikipediát én speciel erős fenntartásokkal szoktam használni.

asszem azért került a hippi filmek közé, mert a szelid motorosokban is motorosok szerepelnek, és ebben is